Mokra paleta z akcesoriami – finalna wersja

Rok minął od rozpoczęcia prac nad innowacyjną mokrą paletą i akcesoriami. Ten okres był dla mnie wyzwaniem zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym. Zrealizowałem wiele projektów, zarówno małych, jak i dużych, a wszystko to łączyło się harmonijnie z moją mokrą paletą.

W galerii możecie zobaczyć projekt oraz wydrukowany prototyp. Jestem otwarty na wsparcie i zachęcam do udziału w mojej pracy. Projekt do druku mokrej palety wraz z akcesoriami można nabyć pod linkiem:

Mokra paleta plus akcesoria

lub odwiedzając mój profil na platformie Cults3D:

Profil na Cults3D.

Zapewniam, że mokra paleta z akcesoriami będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pasjonatów malowania miniatur. Wprowadzone rozwiązania pozwalają na szybkie i bezproblemowe wydrukowanie na drukarce 3d w domowym warsztacie. Zamknięcia oraz łączenia akcesoriów za pomocą magnesów. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym artystą, ta innowacyjna paleta z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników mojej mokrej palety.

Prototypowanie

Pierwszy wydruk po zakończeniu projektu.Dodatkowe akcesoria: - etui na pędzle z magnetycznym zamknięciem, z możliwością umieszczenia zamknięcia pod etui, - mieszalnik farb, - stojak na farby Vallejo/Army Painter i Citadel Color.Dane techniczne i zalecenia do wydruku:Wypełnienie: 10-15%.Podpory wymagane dla palety i obudowy pędzla. Przy dobrej konfiguracji drukarki nie są wymagane.Wymiary magnesu: 5 x 2 mm otwory na magnesy.Liczba magnesów dla całego projektu: 38 szt.Wymiary palety Wewnętrzne: 199mm x 149mm x 14mm. Zewnętrzne: 220mm x 170mm x 20mm.Wymiary pojemnika an pędzle Wewnętrzne: 200mm x 40mm x 14mm. Zewnętrzne: 220mm x 50mm x 20mm.Wymiary stojaka na farby Zewnętrzne: 170mm x 40mm x 20mm.Wymiary mieszalnika do farb Zewnętrzne: 220mm x 40mm x 20mm.